Call of Duty: Black Ops Cold War Novinka Black Ops Cold War rozšíří nové mapy. Dorazí Sticks and Stones či nový obsah pro Outbreak

Black Ops Cold War rozšíří nové mapy. Dorazí Sticks and Stones či nový obsah pro Outbreak

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 4. 2021 14:15

Jak jsme informovali v předchozí novince, do aktuální fáze Call of Duty se chystá už třetí sezóna, která Warzone i Black Ops Cold War přinese nové operátory i zbraně. Vývojáři ale pro klasickou multiplayerovou část Call of Duty chystají mnohem více novinek.

Reklama

  • Třetí sezóna hráčům slibuje spoustu nového obsahu
  • Vývojáři nabízejí čtyři nové multiplayerové mapy
  • Vrátí se Sticks and Stones
  • Do Outbreak dorazí nové vybavení i mapy

Konkrétně vývojáři slibují příchod čtyř nových multiplayerových map, a to 6v6 Yamantau, 6v6/2v2/3v3 Diesel, 6v6 Standoff a „multi-team“ mapy Duga. Ta dorazí v polovině sezóny pro multiplayer, o něco dříve pro Outbreak.

Vrátí se režim Sticks and Stones, scorestreak Strafe Run a Cargo Truck, nový obsah pro Outbreak a také nové prestige levely. Novinek je opravdu mnoho a věříme, že jich v průběhu sezóny bude ještě více. Oficiální tiskovou zprávu si můžete přečíst zde, naší novinku o Warzone zde.

Black Ops Cold War rozšíří nové mapy. Dorazí Sticks and Stones či nový obsah pro Outbreak
i Zdroj: Hrej.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz