Bezplatná DLC i aktualizace pro Cyberpunk 2077 se odkládají na příští rok
Cyberpunk 2077 Novinka Bezplatná DLC i aktualizace pro Cyberpunk 2077 se odkládají na příští rok

Bezplatná DLC i aktualizace pro Cyberpunk 2077 se odkládají na příští rok

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

30. 10. 2021 10:00 2

CD Projekt Red odsouvá DLC obsah pro Cyberpunk 2077. Po čerstvé zprávě o přesunu next-gen updatu na příští rok, jenž neminul ani třetího Zaklínače, přichází polské studio s úpravou svého dlouhodobého plánu. Namísto průběžného podporování Cyberpunku po zbytek letošního roku zamíří bezplatná sada DLC i oprava chyb do roku příštího.

Reklama
Reklama

  • CD Projekt Red mění plán na podporu Cyberpunku 2077
  • Od původního harmonogramu se odchýlí přesunem updatů i DLC zdarma
  • Namísto letoška se jich dočkáme až v následujícím roce

S náběhem na oslavu prvního jubilea svého nejnovějšího a dosud patrně i nejkontroverznějšího titulu se studio CD Projekt Red hlásí k větším úpravám na přiložené roadmapě. V souslednosti s odkladem next-gen updatu na první čtvrtletí příštího roku se příchod: „úprav, vylepšení a bezplatných DLC“ pro Cyberpunk 2077 uskuteční až v roce 2022.  Až dosud byla přitom jejich příprava i možnost uvedení zamýšlena již pro rok letošní.

Podle nově pozměněného harmonogramu se zatím poslední zářijová aktualizace 1.31 zapíše v osobní historii titulu i jako finální zásah tvůrců v letošním roce. Co konkrétně máme navíc po měsících vyčkávání očekávat, není zatím jisté. Po předchozí zkušenosti se zatím jediným neplaceným DLC, které do hry přidalo dvojici bund a jeden nový vůz, bychom však svá očekávání krotili. Vývojáři se navíc už ve svém článku věnovaném nejčastějším komunitním dotazům otevřeně hlásí k tomu, že prioritu pro ně sehrává druhá část zmíněného obsahu, totiž oprava chyb.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz