Battlefield 2042 představuje své partnery. Vývoj podpoří NVIDIA, Xbox i výrobce čtyřkolek
Battlefield 2042 Novinka Battlefield 2042 představuje své partnery. Vývoj podpoří NVIDIA, Xbox i výrobce čtyřkolek

Battlefield 2042 představuje své partnery. Vývoj podpoří NVIDIA, Xbox i výrobce čtyřkolek

Radek Raudenský

Radek Raudenský

30. 6. 2021 12:35

Většina vysokorozpočtových AAA her, které bývají graficky velmi náročné, přiřažují ke svému vývoji i grafického partnera – tedy AMD nebo NVIDIA. Výjimku nebude tvořit ani technicky vyspělý Battlefield 2042, autoři oznámili, že jeho „oficiální grafickou platformou“ bude druhý jmenovaný výrobce grafických čipů.

Reklama
Reklama

  • Battlefield 2042 bude mít spoustu partnerů
  • Mezi ně se zařadí NVIDIA i Xbox
  • Díky tomu hra získá podporu RTX, Reflex i Xbox Series

Díky tomu bude Battlefield 2042 s přímou spoluprací NVIDIA podporovat jak technologii RTX, tak například technologie deep learning DLSS či NVIDIA Reflex. S tou se NVIDIA v poslední době značně chlubí, údajně by totiž měla zajistit synchronizaci mezi grafickou kartou a procesorem, díky čemuž by měla být maximálně potlačena jakákoliv latence. Technologie má prospět především kompetetivnímu hraní.

EA potvrdilo i další partnery pro vývoj Battlefieldu 2042. Zařadí se mezi ně například Xbox, díky čemuž se Xbox Series X a S staly oficiálními konzolovými platformami hry, stejně tak se Logitech stal oficiálním partnerem pro počítačové periferie a WD_Black partnerem pro úložiště. A aby toho nebylo málo, dostal Battlefield i automobilového partnera, výrobce skútrů a čtyřkolek Polaris. Díky tomu se jeden z výrobků Polaris objeví i přímo ve hře.

Battlefield 2042 vychází 22. října.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz