hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Back 4 Blood nabralo v novém traileru sílu. Ukazuje akční záběry i funkce PC verze
Hrej.cz Back 4 Blood Novinka

Back 4 Blood nabralo v novém traileru sílu. Ukazuje akční záběry i funkce PC verze

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 7. 2021 12:51 3

Už od oznámení kooperativní akce Back 4 Blood se studio Turtle Rock Studios netajilo tím, že si bere velkou inspiraci ze série Left 4 Dead – když na něm dělají původní tvůrci, není se čemu divit. Hra si ale z trailerů zatím nedokázala definovat vlastní identitu, což by mohl změnit nový trailer lákající na PC verzi hry.

Reklama
Reklama

  • Back 4 Blood ukazuje funkce PC verze
  • Nový trailer konečně ukazuje hru v plné parádě
  • 12. srpna začne otevřená beta

Ten ukazuje různé funkce, jenž dorazí pouze pro počítače – mezi ně patří podpora 4K rozlišení, technologie DLSS, širokoúhlých monitorů či neomezeného frameratu. Zároveň bude hra podporovat cross-play, s kamarády tak můžete využít například nabídky vydání v rámci Xbox Game Pass hned při vydání.

Nový trailer ale zaujme zejména svým zpracováním. Konečně nám totiž vývojáři ukázali záběry plné akce či soubojů s různorodými monstry. Pozitivní ohlasy se objevují i v komentářích pod videem – pokud hra zaujala i vás, můžete se připravit na otevřenou betu, která začne 12. srpna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz