Babylon´s Fall se připomíná
Novinka Babylon´s Fall se připomíná

Babylon´s Fall se připomíná

Martin Synek

Martin Synek

10. 12. 2019 14:22 3
Reklama
Reklama

Aktuální State of Play nám připomnělo, že i Square Enix prostřednictvím studia Platinum Games připravují nový titul. Jeho jméno je Babylon´s Fall a poprvé jsme o něm mohli slyšet na E3 v roce 2018. Od té doby je patrné jen ticho po pěšině a nové informace jsme dostali až dnes, právě prostřednictvím State of Play.

Jak jsme si již zvykli u studia Platinum Games, půjde o vysoce oktanový akční titul, kde prim hraje opět perfektně odladěný soubojový systém. Hlava studia Acuši Inaba popsal hru, coby novou výzvu pro jeho tým z Platinum Games. V samotném videu uvidíme hlavní postavu hry, kterak se snaží rozsekat své protivníky a posléze přijde na řadu i boss.

Bližší informace o hře bychom se měli dovědět v létě 2020. Již nyní je však jasné, že hra vyjde kromě Playstationu 4 také pro PC skrze Steam. Kdy to bude? To je stále ve hvězdách. O nových skutečnostech vás budeme samozřejmě informovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz