Autoři slibují, že Spider-Man doplní Marvel's Avengers během letošního roku
Marvel's Avengers Novinka Autoři slibují, že Spider-Man doplní Marvel's Avengers během letošního roku

Autoři slibují, že Spider-Man doplní Marvel's Avengers během letošního roku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 8. 2021 10:06

Spider-Man se v případě Marvel's Avengers postaral o malou kontroverzi, když Square Enix oznámil, že se jako dodatečný obsah objeví pouze konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Jeden z nejpopulárnějších superhrdinů se nicméně někde zatoulal. Jak to s ním vypadá?

Reklama
Reklama

  • Spider-Man se v Marvel's Avengers objeví ještě letos
  • Jde o rozšíření pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5
  • Zítra vyjde expanze War for Wakanda

Dle původních plánů měl pavoučí muž dorazit začátkem letošního roku, to se však bohužel nestalo, jelikož měli vývojáři ze studia Crystal Dynamics plné ruce práce s přípravou dodatečného obsahu pro všechny platformy, aby vyvážili nepříliš povedený launch a udrželi tak zájem hráčů. Nyní se však ukázalo, že se Spider-Manem i nadále počítají.

Situaci v krátkosti okomentoval senior designer Scott Walters. Podle něj chtěl tým od samého začátku přinést rozšíření se Spider-Manem během roku 2021. A to stále platí. Další detaily by se měly objevit později.

Marvel's Avengers už zítra doplní expanze War for Wakanda, která na rozdíl od Spider-Mana dorazí na všechny platformy. Představí se Black Panther, noví záporáci, další lokace, mise a mnoho dalšího obsahu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz