Hrej.cz Novinka

Autoři Sinking City varují před Steam verzí

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
27. 2. 2021 08:35 Sdílej:

Vývojářské studio Frogwares, které v minulém týdnu informovalo o vydání PS5 verze The Sinking City, přináší důležitou zprávu ohledně prodávané Steam verze. Podle studia jde o verzi, která nebyla vytvořená jeho členy, vzhledem k čemuž výrazně odrazuje od jeho koupě. Titul je zde nadále veden pod jménem původního vydavatele Nacon, se kterým vývojáři vedli spor v minulém roce a kvůli kterému byla hra do pátečního dne ze Steamu odstraněna.

Reklama
Reklama

Ve svém prohlášení na Twitteru zástupci Frogwares prohlásili, že bližší informace k situaci obdržíme v dohledné době. Jejich prozatímní postoj k událostem je však pochopitelně značně negativní. Což nepřímo podtrhují i rozhořčené reakce bezpočtu hráčů na Steamu. Hodnocení se zde totiž momentálně pohybuje na hranici 25 % s tím, že většina uživatelů upozorňuje na fakt, že hra neobsahuje žádná DLC, achievementy nebo cloud savy.

Frogwares has not created the version of @thesinkingcity that is today on sale on @Steam. We do not recommend the purchase of this version. More news soon.

— Frogwares (@Frogwares) February 26, 2021

V současné době se francouzské vydavatelství Nacon k situaci nikterak nevyjádřilo. Vrátíme-li se však k jeho vyjádření z počátku ledna, v němž upozorňoval na absenci některých funkcí z chystané Steam verze, je zřejmé, že současná situace je pouze přímým důsledkem tohoto prohlášení a táhlého sporu s Frogwares.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz