Autoři Halo: Master Chief Collection plánují mikrotransakce pro zrychlení postupu season passem
i Zdroj: 343 Industries
Halo: The Master Chief Collection Novinka Autoři Halo: Master Chief Collection plánují mikrotransakce pro zrychlení postupu season passem

Autoři Halo: Master Chief Collection plánují mikrotransakce pro zrychlení postupu season passem

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 6. 2022 18:14 1

Studio 343 Industries, autoři a provozovatelé kompilace Halo: Master Chief Collection, připravují změny ve finanční politice hry. V současnosti přemýšlejí o možnostech mikrotransakcí ve hře, které by měly urychlit postup season passem méně trpělivým hráčům.

Reklama
Reklama

  • Tvůrci Halo: The Master Chief Collection plánují přídavek mikrotransakcí
  • Měly by být jen alternativou pro rychlejší průchod season passem

Na oficiálním blogu Halo Waypoint (v době psaní tohoto textu je z neznámého důvodu nefunkční) komunitní manažer Alex Wakeford oznámil, že studio přejmenuje současnou “herní měnu” Season Points na Spartan Points. Zároveň plánuje pozměnit formy jejího získávání, respektive by k současné základní formě zisku za hraní měla přibýt varianta koupě za mikrotransakce.

“Interně testujeme potenciální novou možnost zakoupení Spartan Points. Určená je pro hráče, kteří se teprve dostávají k Master Chief Collection, ty kteří nemůžou investovat spoustu času do odemykání konkrétních předmětů v sezónních aktualizacích, nebo pro notorické sbírače, kterým do kompletní kolekce chybí poslední cenné úlovky,” osvětlil Wakeford na koho konkrétně mikrotransakce míří. Zároveň ale opakovaně zdůrazňuje, že jde jen o rychlejší alternativu k zavedenému systému a samozřejmě nezmizí možnost herní měnu vydřít klasickým hraním. Z narativu příspěvku zároveň vyplývá, že implementace novinky zatím není stoprocentně jistá a studio si jí ještě může rozmyslet.

Tým také pracuje na dalších menších novinkách a novém obsahu, včetně velmi divoce designovaných brněních evokujících Doom.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz