Hrej.cz Novinka

Atari se rozděluje na dvě divize. Nově se soustředí i na kryptoměny

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 4. 2021 14:20 Sdílej:

Společnost Atari se už delší dobu snaží změnit své zaměření tak, aby mohla hrát větší roli i v moderním herním průmyslu. V minulosti propůjčila své jméno řetězci hotelů, skrze crowdfunding nechala vyrobit konzoli Atari VCS a nyní se chce opět pustit do tvorby her a kryptoměn.

Reklama
Reklama

  • Atari se rozděluje na dvě divize
  • Divize Gaming se soustředí na franšízy Atari společně s konzolí VCS
  • Blockchain divize vytvoří novou kryptoměnu a zaměří se na NFT

Díky aktuálnímu oznámení se totiž dozvídáme, že se Atari rozděluje na dvě divize. Atari Gaming se soustředí na licencování starých herních sérií a výrobu VCS konzole. Vedení plánuje revitalizovat staré franšízy Atari, které by se mohly dočkat nových pokračování.

Druhá divize zní o něco zajímavěji. Atari Blockchain se totiž soustředí na tvorbu kryptoměny Atari Token, která by měla fungovat především k nákupům v rámci digitálních produktů Atari a third party aplikací. Kromě toho bude divize prozkoumávat příležitosti v rámci blockchainového hraní či NFT.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz