assassin-s-creed-iv-na-dalsim-videu
Hrej.cz Novinka

Assassin's Creed IV na dalším videu

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
5. 9. 2013 19:53 Sdílej:
Reklama
Reklama

Pokud se vám ještě nezajedly stále nové a nové gameplay videa z Assassin's Creed IV: Black Flags, tak pro vás máme další. To ukazuje další a další herní prvky a v doprovodném komentáři slibuje dosud největší svět v rámci série a také zatím dosud neobjevené možnosti.

S chutí do toho, pokud se tedy nechcete připravit o moment překvapení, byť by se zde dalo o něčem takovém pochybovat – těch informací je už zkrátka snad až příliš.

Ale ať už je váš názor jakýkoli, tohle video je parádní a ukazuje v pohybu zkrátka a dobře velmi ambiciózní titul. Některé momenty jsou dech beroucí, jiné jen zajímavé a některé přinejmenším za vlasy přitažené, obrázek si už udělejte sami. Tak jako tak ale vůbec nepochybujeme, že se do tohoto světa rádi ponoříme. A to již 1. listopadu, na Xboxu 360, PlayStationu 3, Wii U i na PC. U konzolí další generace bychom se pak měli dočkat v rámci launchů konzolí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz