Hrej.cz Among Us Novinka

Among Us zamíří na konzole PlayStation s kostýmem Ratcheta a Clanka

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
30. 4. 2021 04:00 Sdílej:

Prezentace State of Play se věnovala v první řadě Ratchetovi a jeho kamarádům, ještě předtím ale došlo na malé překvapení, které se týkalo populárního Among Us.

Reklama
Reklama

  • Among us by na konzolích PlayStation mělo vyjít během letošního roku
  • Autoři připravili exkluzivní kostým Ratcheta a Clanka
  • Konkrétní datum vydání zatím neprozradili

Studio Innersloth vyrukovalo s důležitým oznámením. Populární záškodnická akce totiž brzy zamíří na konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Stát by se tak mělo ještě letos, konkrétní termín však autoři zatím neprozradili.

Oznámili ale partnerství s Insomniac Games, z něhož vzešel exkluzivní kostým Ratcheta a Clanka, k dispozici bude samozřejmě pouze na výše zmíněných konzolích. Hráči tedy mohou pobíhat s postavou Ratcheta, za nímž bude cupitat věrný Clank.

Among Us patřilo mezi trendy loňského roku, vývojáři nyní dělají vše pro to, aby si udrželi zájem hráčů. Nedávno došlo na přidání nové mapy Airship, pracuje se také na lepším vizuálním stylu. Hra je k dispozici na PC, na Switchi a také na mobilních platformách. Krom konzolí PlayStation chtějí autoři zabodovat i na Xboxu, ani v tomto případě ale zatím neoperují s konkrétním termínem vydání.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz