AKTUALIZACE: Oficiální trailer filmového Uncharted ukazuje Toma Hollanda jako Nathana Drakea, i s českým dabingem
Novinka AKTUALIZACE: Oficiální trailer filmového Uncharted ukazuje Toma Hollanda jako Nathana Drakea, i s českým dabingem

AKTUALIZACE: Oficiální trailer filmového Uncharted ukazuje Toma Hollanda jako Nathana Drakea, i s českým dabingem

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

21. 10. 2021 15:17 1

Na sociálních sítích se objevily nekvalitní záběry, které zřejmě pocházejí z připravovaného traileru pro filmovou adaptaci dobrodružných her Uncharted. Mladý Nathan Drake ztvárněný Tomem Hollandem se v nich potýká se situací nápadně podobnou ikonické scéně z třetí hry. Trailer by měl být, dle spekulací, oficiálně zveřejněn během dneška.

Reklama
Reklama

AKTUALIZACE

Spekulace se nemýlily, společnosti Sony a Naughty Dog skutečně oficiálně odhalily první trailer filmové adaptace příběhů Uncharted. V hlavních rolích se objeví Tom Holland jako Nate, Mark Wahlberg jako Sully, Sophia Ali jako Chloe a roli záporáka si střihne Antonio Banderas. Uniklé záběry nakonec byly jen závěrem samotného traileru, který nastiňuje příběh o hledání pokladu. Nějakou roli v něm bude hrát i starší z bratří Drakeů Sam. Otázkou zůstává, jak bude příběh filmu zapadat do dosavadní posloupnosti. Počítali jsme s tím, že bude snímek ukazovat jednu z eskapád mladého Natea, některé scény ale nápadně připomínají konkrétní pasáže z her.

Později vyšla i varianta s oficiálním českým dabingem.

Snímek se skutečně objeví v kinech 18. února.

PŮVODNÍ ZPRÁVA


  • Po sociálních sítích koluje uniklý teaser trailer filmového Uncharted
  • Obsahuje scénu připomínající třetí díl hry
  • Film bude mít zřejmě premiéru 18. února

Na videu Nathan Drake šplhá po svázaných balících nákladu visících z letícího nákladního letounu. Podobnou scénu jsme mohli vidět v úvodních hodinách Uncharted 3 (i když úvodní “probouzecí” moment zase připomíná dvojku). Nemělo by ale jít o přímou adaptaci, filmové Uncharted se má dle všeho odehrávat před událostmi herní série. Na druhou stranu stále dost dobře nevíme, jak moc bude do ságy zapadat.

Následný sestřih ukazuje o něco méně akční momenty včetně kratičké ukázky Marka Wahlberga v roli mentora Sullyho.

Záběry pořízené mobilním telefonem působí celkem dopečeně, zvěstem o dnešním oficiálním vydáním bychom tedy klidně mohli věřit. Společnost Sony se záběry snaží smazat, o podvrh tedy s nejvyšší pravděpodobností nepůjde. Každopádně trailer ukazuje i datum vydání. Uncharted zřejmě do kin dorazí 18. února příštího roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz