@Mr.Henky
Teďka jsou hry, který běžej furt v 16:9, např. Assassin's Creed. Nevim jestli v demu je save, ale myslim, že vzhledem k tomu jak je to demo krátký, tak save ani neni potřeba.
PC verze je prostě zprasená. San Andreas se taky loadovalo postupně a na jakejch strojích to jelo. To snad aby pomalu vědátoři začali přemýšlet nad SLI-PC, kdy se spojí výkon dvou a více celých PC. Gratuluju R*, podařilo se jim nas*at neuvěřitelné kvantum lidí.
MS v brzký době (do 4 let) vydá novou konzoli. Sony tim dostane pořádnou ránu. Výkon Cellu bude neustále dostačující, ale grafika bude už hodně zastaralá. Takže buď Sony už maká na PS4 a úmyslně zkrátí životnost PS3, aby se rozjel souboj PS4 vs. Xbox720 (ale tomu nevěřim), nebo si Sony bude moc věřit, řekne si, že je nějakej Xbox720 neohrozí, čímž si Sony podřízne větev, na který sedí.
Na BR disku zabírají nejvíc videa. Videa se daj zkomprimovat. Xbox má výkonější grafiku než PS3, takže po grafický stránce, taky žádnej problém. Jedinej problém je procesor, Cell má o pár jader víc. Jde o to kolik MGS4 využívá jader, pokud by využíval dvě nebo tři, tak jedinej problém je exkluzivita. Kojima je podle mýho "magor", když řekl:"Myslel jsem, že PS3 má vyšší výkon"
Jsem student, dostávám kapesný. Byl jsem rád, když jsem za měsíc ušetřil dvě stovky. Na pivo si zajdu jednou měsíčně a to jenom tak na dvě, na tři. Nehulim. A když vezmu, že kvalitní hra stojí dejme tomu 1500, tak se dostanu k tomu, že než na ní našetřim, což vychází na 7,5 měsíců, tak mezitím, se objeví minimálně další tři hry, o který mám zájem. Takže se dostávám do začarovanýho kruhu. Takže download je pro mě jediný východisko. Se*e mě to, ale jinak to prostě nejde. Na druhou stranu jsem si koupil C&C First Decade...12 her za nějakejch 800, tomu se říká super kauf.
"Chtěl jsem mít možnost půjčovat deseti kamarádům hry a sdílet s nimi celou knihovnu bez nutnosti toho, aby každý musel do obchodu pro svou krabici."
Vždyť hry půjdou půjčovat, akorát se budou muset lidi sejít a předat si krabičku s médiem. U sdílený knihovny by mohli hru hrát dva lidi naráz, takhle holt bude hrát jenom ten, kterej zrovna bude mít hru u sebe. Takhle to funguje mezi mnou a kámošema u Xboxu 360 a nevidim v tom nejmenší problém.
Tak po měsíci jsem se nechal ukecat na to abych zkusil GTA. Zkoušel jsem u kámoše Xbox verzi. Dobře PC verze vypadá líp. A tim asi všechny pozitiva hasnou. Instalace miliardy zbytečností, kamera se za autem otáčí ještě pomalejš než na Xboxu. Očekával jsem, že hra z disku poletí během pěti minut, spletl jsem se, letěla během jedný minuty. Jsem tak zhnusen, že další GTA už hrát nebudu. Zůstávám u GTA 3, VC a SA.