fiiihahah@... fiiihahah@seznam.cz Registrace 25. 7. 2010 ID 43022749 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
fiiihahah@seznam.cz Level 1 25. 7. 2010 13:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. zdravim chtěl bych se zeptat mam bombu c4 mam vyhodit do povětří sklad zbraní c4 je na dálkové spouštění nevím jak to mam odpálit nevíte někdo jak na to dík
Uživatelský žebříček Fox Mulder 27 652 bodů LGW 27 330 bodů BedStOrm 20 258 bodů DonCarlos 17 481 bodů Jirka47 14 200 bodů