@Hamt-Ath
Pleteš se chlapče :) ukrajinci jsou možná chudej národ ale tahle hra je pecka už od začátku oznámení. Jestli znáš hry FALLOUT 1 a 2 tak pochopíš proč se na tu hru tak čeká. Je to prakticky to samý akorát v plně realistickym prostředí...
Kdyby to bylo auto Sebastiana Loeba tak neřeknu ale Block nemá s rally nic společnýho, to je akorát jezdící reklama na monster a dc takže těch 5000 nechápu.
Nic moc. Koukám že DICE moc Recoil neřeší, zbraně se chovají neuvěřitelně arkádovitě což je škoda. A že jsou tam krysy ve větračce bych nějak nedramatizoval, to měl už Duke Nukem. Jinak mi na Battlu vadí ty třídy postav, kdyby to udělali jako cod že si můžete vytvořit postavu a dát jí jakoukoliv zbraň tak to bude zábavnější. V BFBC2 běhal zbravotník s lehkým kulometem, prostě hovadina.
V porovnání s takovým Battlefieldem 3, jehož video jsme vám dnes také nabídli, a který například redaktoři serveru CVG označují za "nejlépe vypadající hru na PC všech dob""
Pokud bych měl vybrat nejlépe vypadající hru tak šáhnu po něčem od Cryteku, každopádně Call of Duty zemřelo když se rozpustilo Infinity Ward. To co s tím je teď je normální sračka by Treyarch.
Jaká "volnost"? V betě žádná volnost neexistuje, je to ve stylu dojdi sem, zabij tohle atd, jestli si myslíte že se můžete flákat jen tak po New Yorku tak si radši kupte GTA 4, každopádně Crysis 2 mě hodně překvapil, hlavně tím že je o dost lépe optimalizovaný a hlavně se hraje lépe než jednička.
Grafika není podstatná, nejdůležitější je jestli tvůrci dodrží nastavení obtížnosti a půjde vypnout to vidění přes zdi, to považuju za demenci. Takže automaticky to rozehraju na nejtěžší jinak to není Hitman.