rentin2@... rentin2@seznam.cz Registrace 18. 1. 2009 ID 2490441441 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
rentin2@seznam.cz Level 1 18. 1. 2009 13:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mame Ratchet & Clank: Size Matters na ps2 a stoji za hovno. mame vsechny dily na ps2 ale tento je nejhorsi .vyvojari asi makaj na hre pro ps3.
Uživatelský žebříček Fox Mulder 27 580 bodů LGW 27 256 bodů BedStOrm 20 250 bodů DonCarlos 17 432 bodů Liger 14 142 bodů