Reklama
Přes dvacet tisíc hráčů The Sims 4 podepsalo petici žádající implementaci genderově neutrálních zájmen
Série The Sims patří k těm nejotevřenějším a nejpřátelštějším vůči minoritám. Už od roku 2016 například čtvrtý díl umožňuje vytvářet postavy s kombinacemi vlasů, vousů, těl, hlasů i stylů chůze nezávisle na genderu. Část komunity ale chce, aby byla hra ještě bohatší na možnosti. V petici vytvořené nebinárním streamerem Momo Misfortune žádá, aby byly do hry implementovány i možnosti genderově neutrálních zájmen (they/them, v češtině neexistuje plně adekvátní překlad).
Reklama
Reklama