
FIFA 14 představuje nové technologie

Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Honba za perfektní střelou vede vývojáře z EA Sports za novými a nivými technologiemi s honosnými jmény. Ty poslední a v aktuálním videu zmiňované jsou Pure Shot a Real Ball Physics.
První spočívá v co možná nejreálnějším pohledu na vlstní hráčův pohyb, který předchází samotné střele. Kroky a krůčky, vlastní balanc střelce i příprava míče - to vše jen proto, aby se mohl kanonýr ocitnout v optimální střelecké pozici.
Real Ball Physics pak neposčívá v ničem jiném, než v co možná nejreálnějším pohledu na pohyb balónu. Vývojáři si pro tento účel dokonce naprogramovali model proudění vzduchu okolo balónu.
To vše zní velice zajímavě (narozdíl od naší včerejší zprávy týkající se série NHL) a nezbývá než počkat, jak to bude vypadat v reálu. A jsme také moc zvědaví, jak vlastně engine Ignite obstojí ve srovnání s nejnovějším Fox Enginem. Konkurenční boj bude letos jistě velmi zajímavý!
Otázkou také je, zda tyto technologie a inovace uvidíme i v PC verzi nové FIFY.






















