Zpět na článek

Diskuze: Plná cena her naráží na odpor. Hráči už nejsou ochotní platit tolik

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

okajos
okajos
Level 4 Level 4
15. 5. 2026 14:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

sice jsem si koupil pár novinek za plnou palbu -protože jsem byl nedočkavý-třeba teď na Stalkera 2...ale nikdo mne nenutil a mohl jsem počkat a koupit pak bazarovku nebo od Poláků... jak to dělám už desítky let...

deasuncz
deasuncz
Level 26 Level 26
Hlavní platforma: PC
8. 5. 2026 17:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No dražší... Jak se to vezme. Jelikož se dlouhodobě cena her moc neměnila, tak byly vlastně levnější a levnější.

Reklama
Vojtěch K
Vojtěch K
Level 1 Level 1
8. 5. 2026 17:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No, jsem generace Z a nezaplatím ani $40. Je tu dost starších her, které si chci zahrát a u novějších si počkám na slevy.

Tobias Rygr
Tobias Rygr
Level 1 Level 1
8. 5. 2026 09:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No a pak prijde GTA6 ktere bude stat v zakladu 100€ a bude to neprodavanejsi hra. Paradox! 🤣

Reklama
Reklama