Zpět na článek

Diskuze: WRC 2: FIA World Rally Championship 2011

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

LastManCZE
LastManCZE
Level 20 Level 20
30. 10. 2011 10:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No nevím jak vy ale WRC2 je lechce vylepšená 1. Tratě jsou stejné jak v 1. Zvuky až na pár vyjímek taky. Jízdní model katastrofa. Grafika v některých případech horší. Po dvou závodech mě přešla chuť. Ne děkuji nechci. Pokud vás bavila 1 bude vás bavit 2.

Vladislav Burian
Vladislav Burian
Level 1 Level 1
31. 10. 2011 11:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@viktor.janeba (gmail.com):
a) monopost - díky za upozornění, v ten moment jsem si to neuvědomil. Sypu si popel na hlavu :)
b) ALS - bez mučení se přiznávám, že pojem ALS vidím poprvé. Jsem tedy zas o trochu chytřejší, příště ne jinak než ALS :)

P.S.: Zdeněk je, minimálně co se závodních titulů týče, starý známý fištrón. Tak se třeba dočkáte v Levelu (nevím, neslibuji) :)

Lahva
Lahva
Level 1 Level 1
Hlavní platforma: PlayStation
30. 10. 2011 15:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Škoda že potenciál značky WRC neni naplněnej naplno. Jestli se to nezlepší tak snad po značce sahne někdo jinej a líbil by se mi třeba pod tim Dirtem..

Vladislav Burian
Vladislav Burian
Level 1 Level 1
31. 10. 2011 19:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@viktor.janeba (gmail.com): Asi každý myslíme jiného Zdeňka :)

SSuk
SSuk
Level 1 Level 1
30. 10. 2011 00:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No proč ne. Já osobně PS3 vlastním, ale i tak raději hraju některý hry na PC.
Uznávám, že se tato hra Dirtům nehrabe ani po kolena, ale jedná se o dobrou arkádu, která je hratelná bez větších potíží i na šipkách, aniž byste přišli o nervy.
A to je to, co mě stačí k dobrému hernímu zážitku. Hry nejsou od toho, aby jsme se u nich nervovali, ale jsou tu od toho, aby se u nich člověk uvolnit. A to se mi u této hry povedlo

Reklama
Reklama