Zpět na článek

Diskuze: Vývoj dalšího dílu série Ghost Recon je údajně v problémech

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

mrcacund
mrcacund
Level 1 Level 1
dnes 12:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Shit studio Ubisoft, ty ať už raději nic nedělají, jejich slavná doba v Mileniálu už dávno skončila. Jejich CTRL+C a CTRL+V je už těch X let trapný....

Reklama
Reklama