Hrej.cz Total War: Rome Remastered Novinka

Trailer předvádí vylepšení, která přijdou s remasterem Total War: Rome

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
16. 4. 2021 10:19 Sdílej:

Fanoušky série Total War koncem března potěšila informace, že se již brzy objeví remaster třetího dílu. Návrat do Říma proběhne už za necelé dva týdny, nový trailer předvádí, co vylepšená verze nabídne.

Reklama
Reklama

  • Remaster nabídne 16 nových hratelných frakcí
  • Autoři upravili možnosti práce s kamerou
  • Pro nováčky je připraven moderní tutoriál

Ukázka se zaměřuje především na detaily, které výrazně zlepší zážitek z hraní. Upravená kamera poskytne lepší přehled nad bitevním polem, ale také v rámci politické mapy. Během bitvy lze využít poloviční rychlost plynutí času, můžete se tedy kochat zpomalenými záběry.

Obdivovat můžete kupříkladu jednu z nových frakcí, do remasteru jich autoři přidali hned 16. Výběr tedy bude daleko rozmanitější. Vývojáři myslí i na úplné nováčky, připravili moderní tutorial a průvodce hrou. Zkrátka ale nepřijdou ani veteráni, kteří si chtějí se vším všudy zavzpomínat na staré časy v sérii Total War, pro ně je připraven soubor klasických pravidel.

Total War: Rome Remastered vyjde 29. dubna na PC. Krom základní hry obsahuje i DLC Alexander a Barbarian Invasion. Majitelé původní hry se mohou těšit na výraznou slevu, do 31. května si mohou remaster zakoupit za polovic.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz