Hrej.cz Total War: Rome Remastered Novinka

Total War: Rome Remastered ukazuje HW požadavky. Hra vychází už zítra

radek-raudensky
Radek Raudenský
28. 4. 2021 12:01 Sdílej:

Už zítra se na naše obrazovky dostane remaster Total War: Rome, vydavatel Sega společně se studiem Feral Interactive spustil preload na Steamu. Ještě před vydáním nám Sega nabídla FAQ článek, který by mělo zodpovědět většinu našich otázek, včetně HW požadavků.

Reklama
Reklama

  • Total War: Rome odhaluje nízké HW požadavky
  • Hra vychází už zítra

Minimální nároky jsou dost shovívavé - procesor by měl být ze série Intel i3 nebo FX-4000, operační paměť alespoň 6 GB, grafická karta ze série GTX 600 či AMD HD 7000. Doporučené požadavky hovoří o i5-4570 či Ryzen 5 1600, 8 GB RAM, GTX 770 4GB či Radeon R9 290 4GB. V obou případech musíme mít připraveno 45 GB volného místa na disku.

Pokud budou chtít hráči použít ještě vylepšený vizuál Enhanced Graphics Pack, původně doporučené požadavky se stávají minimálními. Balíček navíc zabere dalších 30 GB. Nároky jsou i na remaster stále velmi mírné a věříme, že je stále bude splňovat většina, klidně starších, sestav.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz