Ubisoft odhalil F2P střílečku Tom Clancy's XDefiant
Hrej.cz Tom Clancy's XDefiant Novinka

Ubisoft odhalil F2P střílečku Tom Clancy's XDefiant

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 7. 2021 20:25 2

Ubisoft si na dnešní večer připravil speciální akci, na které představil svou novou hru. Po půlhodinovém odpočítávání došlo na akční úvod a odhalení názvu – nová first-person střílečka se jmenuje Tom Clancy’s XDefiant.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft představil vlastní F2P střílečku Tom Clancy's XDefiant
  • Jde o rychlou akci založenou na frakcích 
  • První test začne 5. srpna

Ubisoft se opět rozhodl zkusit svět F2P her a po Hyper Scape bude i XDefiant zcela zdarma. Hra se rozděluje na frakce, přičemž každá z nich bude unikátní a přinese vlastní schopnosti a herní styl. Tyto skupiny navíc odráží frakce ze světa Tom Clancy’s. Ubisoft si je ale vědom hlavního úskalí stříleček, tedy gunplaye. 

Zpracování střelby je pro vývojářský tým prioritou, vložil do něj spoustu úsilí, aby každá zbraň a její doplňky byly precizní. Krom toho se dočkáme i speciálních schopností jako jsou štíty, granáty nebo turrety. Hra by měla potěšit kompetitivně založené jedince, radost ale udělá i běžným hráčům. Ubisoft chce hru zpřístupnit i během testování, vůbec první kolo započne 5. srpna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz