Switch čeká návštěvu multiplayerového Tetrisu a opoždění Life is Strange: True Colors
Tetris Effect Novinka Switch čeká návštěvu multiplayerového Tetrisu a opoždění Life is Strange: True Colors

Switch čeká návštěvu multiplayerového Tetrisu a opoždění Life is Strange: True Colors

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

15. 8. 2021 10:10

Přenosná konzole Nintenda se hlásí k oznámení příchodu i odkladu dalších dvou her. Zatímco multiplayerového rozšíření Tetris Effect s podtitulem Connected otestuje naše schopnosti ještě letos, nejnovější Life is Strange platformu navštíví o krapet později.

Reklama
Reklama

  • Digitální akce Indie World Showcase nabídlo odhalení Switch verze Tetris Effect: Connected
  • Switch verze Life is Strange: True Colors na druhou stranu hlásí odklad, stále má však vyjít letos

Robustní multiplayerová expanze Tetris Effectu, která na Xbox, PC a PlayStation dorazila už v loňském roce, zamíří na Nintendo Switch 8. října, tedy v tentýž den jako se začne prodávat i jeho novější OLED model. Kromě lokální a online kooperace pro 3 hráče a kompetitivních režimů pro 2 hráče se může titul od letošního července pochlubit i cross-platform multiplayerem a podporou VR headsetů PlayStation VR, Oculus Quest, Oculus Rift a HTC Vive.

Opoždění Switch verze Life is Strange: True Colors, přicházející nedlouho před původním vydáním, bylo vývojáři ze studia Deck Nine oznámeno krátce po odkladu remasterované kolekce na příští rok a ukázce DLC prequelu pro True Colors. Hra by měla podle aktuálního plánu studia stále vyjít ještě letos, každopádně se tak s nestane 10. září, kdy navštíví ošťastní platformy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz