Hrej.cz Returnal Novinka

Ukázka nabízí úvodních 45 minut z Returnal. Objevil se také seznam trofejí

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
22. 4. 2021 10:01 1 Sdílej:

Returnal zatím autoři prezentovali prostřednictvím krátkých videí, nyní však přišel čas na ucelenější ukázku, z níž je možné udělat si o novince od studia Housemarque jasnou představu.

Reklama
Reklama

  • Ukázka předvádí prvních 45 minut ze hry
  • Byl zveřejněn seznam trofejí, celkem jich je 31
  • Hra vychází už za týden

Záběry se objevily na kanálu GrizGaming. Jde vskutku o vydatnou ukázku, stopáž čítá celých 45 minut. Sluší se dodat, že jde o úvodní pasáž hry, začíná se tedy filmečkem, který předvádí nouzové přistání na planetě Atropos. Selene následně potkává první potvory, vidět je práce s mapou a hlavně pohyb po uzavřenějších lokacích.

Nedávno se také objevil seznam trofejí, lovci platinových pohárů se tedy mohou pomalu připravit na pečlivé sbírání. Returnal ukrývá celkem 31 trofejí, 7 zlatých, 5 stříbrných a 18 bronzových. Navázány jsou na splnění tří aktů, boss fighty nebo hledání sběratelských předmětů. Z popisu se zdá, že nebude takový problém získat platinu, o tom se ostatně můžete přesvědčit sami na těchto stránkách, ale pozor na spoilery!

Returnal vyjde 30. dubna jako exkluzivita pro konzoli PlayStation 5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz