Hrej.cz Resident Evil Village Novinka

Capcom oznamuje další RE Showcase. Přinese trailer, gameplay záběry i překvapení

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 4. 2021 15:30 Sdílej:

Capcom oznámil konání další konference věnované sérii Resident Evil. Ta proběhne už za týden a dle vývojářů se máme na co těšit. Oficiálně jsme se dozvěděli, že se dočkáme dalších gameplay záběrů, nového traileru a také několika překvapení.

Reklama
Reklama

Stream proběhne 15., respektive 16. dubna o půlnoci. Vzhledem k tomu, že do vydání Village zbývá už jen několik málo týdnů, spekuluje se, že se Capcom s ukázkou chce pořádně pochlubit. A údajně by mělo dojít na vydání nové demoverze. Tu Capcom už dříve potvrdil, přesné datum ale neprozradil.

Na Twitteru jsme se totiž dozvěděli, že se do databáze PlayStationu dostalo gameplay demo, které by mělo přinést nejen souboj, ale také demonstrovat značnou část celkové hratelnosti. Dočkáme se tedy na konci příštího týdne? Resident Evil: Village vychází už 7. května na PC, PS4/5, Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz