Hrej.cz Resident Evil: Village Novinka

Resident Evil Village umožňuje stáhnout první ze tří demoverzí, láká na příběh trailerem a oznamuje návrat režimu Mercenaries

patrik-jelinek
Patrik Jelínek
16. 4. 2021 09:25 Sdílej:

Včerejší vysílání Resident Evil Village přineslo mimo dalších záběrů, oznámení demoverze a režimu Mercenaries také oslavu 25. výročí série. Svou pozornost ale dostalo i závěrečné odhalení Resident Evilu 4 pro VR nebo nové informace k CGI seriálu Netflixu, Resident Evil: Infinite Darkness, a filmové adaptaci prvních dvou dílů– Resident Evil: Welcome to Raccoon City.

Reklama
Reklama

  • Resident Evil Village čeká trojice demoverzí, první z nich lze stáhnout už nyní
  • Hra nabídne mód Mercenaries
  • Dočkali jsme se nového příběhového traileru

Co nás zajímá nejvíce, je samozřejmě možnost si hru vyzkoušet. Tento proces proběhne ve dvou, resp. třech fázích. Začne exkluzivními demoverzemi pro PlayStation 4|5 a následně přejde v jednotné demo pro Xbox, PC (Steam), Stadia i PlayStation.

Všechna dema budou časově omezená, a to limitem 30 minut u exkluzivního obsahu pro PlayStation a 60 minut u demoverze společné. V prvních dvou případech přibývá navíc podmínka tzv. 8hodinové demoverze, tj. na vyzkoušení budete mít pouze 8 hodin reálného času. U druhé je tento interval prodloužen na jeden den. 

Obsahem prvního dema, které lze předběžně stáhnout už nyní, bude ukázka vesnice, součástí druhého možnost projití hradu. Společná ukázka obě varianty spojí, a hráči tak budou moci nastavenou hodinu času věnovat jedné, druhé či oběma cestám. Při dovršení jedné z nich před uplynutím vývojáři stanoveného limitu bude možné přejít k jiné, či průběh po zbylý čas opakovat. Možnost opakování se vztahuje i na zbylá dvě dema.

Data spuštění odpovídají následovnému:

  • PlayStation demo The Village - od 18. dubna (19:00) do 19. dubna (01:00)
  • PlayStation demo The Castle - od 25. dubna (19:00) do 26. dubna (01:00)
  • Společné demo - od 2. května (02:00) do 3. května (02:00)

Data otevření možnosti předběžného stažení:

  • PlayStation demo The Village - od 16. dubna (02:00)
  • PlayStation demo The Castle - od 16. dubna (02:00)
  • Společné demo -  od 30. dubna (02:00)

Přechodem k dalšímu obsahu je pochopitelně záhodno upnout pozornost k nové příběhové ukázce. Ta se blíže věnovala postavě Lady Dimitrescu, Chrisu Redfieldovi, ale i množství akčních pasáží. 

Zbylá část přenosu byla dedikována návratu Mercenaries Mode - časově omezeného režimu, kde je hráč odměňován hodnocením a odměnami dle výše dosažené úspěšnosti. Během průchodu jednotlivými oblastmi budete navíc mimo stále obtížnějšího boje pravidelně interagovat i s obchodníkem, jenž vás dozásobí a vybaví novými zbraněmi. Svou zásadní roli budou sehrávat i modifikátory schopností, skrze které půjde průběžně přizpůsobovat herní styl. 

 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz