Blizzard oznámil cross-play pro Overwatch. Brzy bude spuštěna beta
Overwatch Novinka Blizzard oznámil cross-play pro Overwatch. Brzy bude spuštěna beta

Blizzard oznámil cross-play pro Overwatch. Brzy bude spuštěna beta

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 6. 2021 10:25

Cross-play se pomalu stává standardní možností u multiplayerových her, některé zavedené projekty si ale s implementací dávají na čas. To zatím platí i pro Overwatch. Situace by se ale velmi brzy měla změnit.

Reklama
Reklama

  • Overwatch brzy doplní crossplay
  • Blizzard spojí hráče na všech platformách
  • Cross-progression zatím v plánu není

Blizzard totiž oznámil, že se chystá cross-play mezi všemi platformami, na nichž je hra dostupná, dotkne se tedy verze pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Aby si hráči tuto možnost aktivovali, budou muset splnit jednu jedinou podmínku - prolinkovat hru na dané platformě s Battle.net účtem. Pokud by snad někdo doufal také v podporu přenosu postupu hrou (cross-progression), Blizzard nic takového nepotvrdil.

Zatím také není úplně jasné, kdy se cross-play nastartuje, oznámení nepřineslo žádný konkrétní termín, pouze slibuje, že brzy dojde na spuštění betaverze, skrze níž bude funkce nejprve řádně otestována.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz