NBA 2K22 představuje sociální prostor City. Se svým basketbalistou budete třeba nahrávat hudbu
NBA 2K22 Novinka NBA 2K22 představuje sociální prostor City. Se svým basketbalistou budete třeba nahrávat hudbu

NBA 2K22 představuje sociální prostor City. Se svým basketbalistou budete třeba nahrávat hudbu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

8. 9. 2021 13:48

Basketbalová simulace NBA 2K už dávno není jen o zápolení přímo na hřišti. Hráči se řadu ročníků oddávají i různým sociálním aktivitám a letošní 2K22 opět chce možnosti online hraní posunout o něco dále. V novém traileru představuje aktualizovanou verzi centrálního hubu City, kde čekají například linie úkolů v otevřeném světě.

Reklama
Reklama

  • NBA 2K22 představuje aktualizovaný hub City
  • Na nových konzolích budete tancovat, plnit úkoly nebo nahrávat hudbu
  • Samozřejmě nechybí i pouliční basketbal

Novinka z next-gen verze loňského ročníku opět přinese moderní velkoměsto, ve kterém se budete procházet, potkávat s ostatními hráči a trávit čas mezi jednotlivými zápasy NBA. Nově budete dostávat úkoly od místních obyvatel. Pokud se nechcete zabývat jen hrátkami s oranžovým míčem, můžete se zapojit třeba do závodů na jízdních kolech, zúčastnit se a zatrsat na módní přehlídce, nebo třeba zajít do studia a nahrát hit, který bude dobývat hudební žebříčky.

Město samotné žije. Lidé posedávají na lavičkách nebo zahrádkách kaváren a procházející hvězdu ligy třeba požádají o selfie nebo autogram. Fanoušci si také všimli, že se v ulicích pohybuje žena s kočárkem. Pravděpodobně jde ale jen o variantu kolemjdoucího a děti nebudou mít ve hře žádnou výraznější roli.

Připomínáme, že výše zmíněné prvky jsou dostupné pouze v next-gen verzích hry, tedy na konzolích Xbox Series a PlayStation 5.

NBA 2K22 vychází už v pátek na všechny aktuální platformy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz