Hrej.cz Fortnite Novinka

Fortnite se nejvíce hraje na konzolích. Uniklé dokumenty prozradily statistiky amerických hráčů

radek-raudensky
Radek Raudenský
9. 4. 2021 08:30 1 Sdílej:

Dokumenty, které měly ve sporu Apple versus Epic Games původně sloužit pouze soudci, se dostaly na veřejnost. Díky tomu jsme vám přinesli informace o ztrátovosti Epic Games Store. Další části dokumentace přináší zajímavé informace o Fortnite.

Reklama
Reklama

  • Oficiální statistiky odhalují zajímavá čísla
  • Nejvíce času tráví ve Fortnite hráči na PlayStationu 4
  • Nejvíce hráčů hlásí iOS

Tentokrát se můžete podívat na statistiky amerických hráčů populárního battle royale Fortnite. Dle tabulky přímo od Epic Games se na území Spojených států nachází téměř sedm milionů hráčů. Nejvíce minut údajně stráví hráči na PlayStationu 4, průměr 1,8 milionu hráčů je 318 minut týdně. Následuje Nintendo Switch s 256 minutami a Xbox One s 245 minutami. Vůbec nejméně ve hře stráví hráči na platformě MacOS a Android. Týdně je to méně než půl hodiny.

A co příjmy? Nejvíce očividně utrácí hráči na konzolích. Zde se nachází vůbec nejvíce hráčů, přičemž jak na PlayStation 4, tak na Xbox One připadá na jednoho hráče více jak 90 dolarů. Jen pro srovnání – na iOS sice hrají téměř dva miliony lidí, průměrně ale jeden hráč utratí „pouze“ 12 dolarů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz