Dying Light míří na Switch, Bravely Default 2 zase ze Switche na PC
Dying Light Novinka Dying Light míří na Switch, Bravely Default 2 zase ze Switche na PC

Dying Light míří na Switch, Bravely Default 2 zase ze Switche na PC

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 8. 2021 09:10

Včerejší zakončení konferenční části Gamescomu přineslo po boku několika oznámení i informace o portech starších titulů. Štěstěna se v tomto případě usmála na vyznavače parkuru a zombie akce Dying Light a JRPG Bravely Default 2.

Reklama
Reklama

  • Techland potvrdil spekulace o Switch verzi Dying Light
  • Square Enix oznámil, kdy se Switch exkluzivita Bravely Default 2 podívá na PC 

Ve věci Dying Light byla Techlandem při příležitosti prezentace druhého dílu potvrzena spekulace, že se duchovní nástupce Dead Island podívá v digitální i fyzické verzi i na obrazovku Switche. Majitelé přenosné konzole se tak mohou už s jistotou těšit, že se v blíže neurčené době dostanou k nejvyšší Platinové edici, jež letos dorazila i na PC a konzole minulé generace. 

Podle zmíněné spekulace by spolu se všemi DLC a základní hrou měla připravovaná verze za cca 1300 korun přinést na Switch i lokální kooperaci, funkci HD rumble a dotykové i pohybové ovládání. Více detailů z oficiálních zdrojů, které starší zprávu o ceně a technické stránce podepřou, nebo vyvrátí, máme podle vývojářského týmu očekávat za krátkou dobu.

Opačná procedura herního portování nastává u Bravely Default 2. Pokračování oblíbené JRPG série, které bylo až dosud vlastní pouze Nintendu Switch, se už 2. září podívá i na Steam, a to včetně japonského i anglického dabingu a upraveného ovládání. Základní cena, za kterou ho zde seženete, připadá na přibližně 1300 korun.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz