Čtyři žaloby mířené proti CD Projekt Red se spojují v jednu velkou
Hrej.cz Cyberpunk 2077 Novinka

Čtyři žaloby mířené proti CD Projekt Red se spojují v jednu velkou

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 5. 2021 10:00

I po půl roce od vydání Cyberpunk 2077 se stále mluví o jeho nevydařeném vydání. Na to herní průmysl ještě nějakou chvíli nezapomene, studio samotné patrně také ne. Už dříve jsme vás informovali o dvou žalobách, kterým CD Projekt čelí, situace se ale rapidně mění.

Reklama
Reklama

  • CD Projekt čeká jedna velká žaloba
  • Detaily soudního sporu zatím nejsou známy

Studio totiž dnes zveřejnilo zprávu soudu, který spojuje rovnou čtyři žaloby v jednu velkou. To nasvědčuje tomu, že měly všechny stejný předmět, tedy že CD Projekt falešně informoval o stavu Cyberpunku, a to zejména na starších konzolích, kde byla novinka téměř nehratelná kvůli obrovskému množství chyb.

Už v prosinci ale studio potvrdilo, že se bude proti těmto nařčením tvrdě bránit. Finanční zprávy navíc ukázaly, že se i přes porodní bolesti Cyberpunk celkem slušně prodával – v prvních dnech se prodalo přes 13 milionů kopií a o vrácení peněz prý zažádalo jen malé procento hráčů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz