Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay záběry z kampaně
Call of Duty: Vanguard Novinka Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay záběry z kampaně

Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay záběry z kampaně

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 8. 2021 21:30 1

Herní akce mají jednu velkou výhodu – vždy nás dokážou v jeden moment nalákat na spoustu novinek. Geoff Keighley má v tomto ohledu velkou sílu a pro Opening Night Live dokázal i tentokrát zajistit několik velkých odhalení, jako například gameplay nového Call of Duty: Vanguard.

Reklama
Reklama

  • Call of Duty konečně ukazuje gameplay záběry
  • Vývojáři nás nechávají nahlédnout do příběhové kampaně

Jak už jste dříve možná postřehli, nový díl Call of Duty se odehrává ve druhé světové válce, vývojáři se ale rozhodli pojmout jí trochu jinak - v podobě alternativní reality. Detaily se možná dozvíme později, tentokrát je na řadě první pohled přímo do hry.

Vývojáři nás nechávají nahlédnout na gunplay, v záběrech se objeví brokovnice, jednoranná puška i automatický samopal. Tradiční kampaň vývojáři lehce okořenili, třeba o lehké prvky parkouru či ženskou hlavní hrdinku. Vanguard by měl běžet na novém enginu, po grafické stránce tedy nevypadá vůbec špatně. Nepřekvapí ani kvalitní zvuky zbraní a další klasické prvky této série. Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz