Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay z multiplayeru
Call of Duty: Vanguard Novinka Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay z multiplayeru

Call of Duty: Vanguard odhaluje gameplay z multiplayeru

Radek Raudenský

Radek Raudenský

7. 9. 2021 21:11 1

Dnešní den si připravil ještě jedno velké oznámení, respektive ukázku pro fanoušky série Call of Duty. Vývojáři z Activisionu totiž dnes večer vydali téměř tříminutové video, které odhaluje multiplayer nadcházejícího vstupu Call of Duty: Vanguard.

Reklama
Reklama

  • Activision vydává multiplayer trailer pro nové Call of Duty
  • Akční přestřelky a spousta výbuchů samozřejmě nebude chybět

Trailer je pojat dost akčně, skutečných gameplay záběrů je ale celkem pomálu. Vývojáři nám ale dávají nahlédnout do toho, jak budou zápasy vypadat – rozhodně nepůjde o pomalé a nervózní bitky, ale o akční a výbuchy přítomnou válku typickou pro sérii Call of Duty.

V záběrech si můžeme všimnout i několika zvláštností, jako je například malý tank, který nám nejspíše poslouží jako průzkumný pomocník. Pro vojáky budou dostupné různorodé zbraně společně s granátometem nebo plamenometem. Activision pak láká na 20 map při vydání, širokou customizaci zbraní a nové perky, killstreaky i vybavení. Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu a už 10. září bude spuštěna open beta pro ty, kteří si hru předobjednají.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz