Hrej.cz Call of Duty: Black Ops Cold War Novinka

Zahraniční weby popisují uniklou reklamu na Warzone. Upoutávka zřejmě odkazuje na novou mapu

radek-raudensky
Radek Raudenský
1. 4. 2021 13:38 Sdílej:

Jak jsme se už zmiňovali v našem článku Rok s Warzone, populární battle royale se velmi pravděpodobně chystá na vydání nové mapy. Čekání se má dle spekulací protáhnout až na konec druhé sezóny, kdy by měl celý Verdansk vybuchnout.

Reklama
Reklama

  • Na Twitter unikla reklama na novou mapu ve Warzone
  • Activision reklamu již stáhnul, na internetu ale kolují úseky videa
  • Téměř jistě jde o upoutávku na novou mapu

Příchod mapy nyní prakticky potvrdila i uniklá reklama, kterou Activision velmi rychlé stáhnul. Dle webu VGC šlo o hraný trailer, ve kterém jsme mohli vidět stavby z Black Ops Cold War na místech současného Verdansku. Jen krátce poté redaktoři do článku umístily i videa, která se fanouškům podařilo nahrát.

Na těch můžeme vidět kousky nové mapy a místa, která se na Verdansku zatím nenacházejí. Velice vtipně pak působí video na TikToku uživatele mutehog. To by podle všeho mělo být onou reklamou. Zatím se zdá, že se nachází v rozpracované fázi. Na oficiální odhalení si tak budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz