Hrej.cz Call of Duty: Black Ops Cold War Novinka

Warzone odhaluje všechny novinky v zítřejší aktualizaci. Kromě Ramba dorazí i Nakatomi Plaza

radek-raudensky
Radek Raudenský
19. 5. 2021 12:37 Sdílej:

Třetí sezóna v novém Warzone se opět pořádně promění. Po předchozím lákání a naznačování se Warzone, Black Ops Cold War i Call of Duty Mobile dostane do období 80. let, hlavní hvězdou tohoto dodatku bude Rambo, hvězda dnes už kultovních akčních filmů. Novinek ale bude mnohem více.

Reklama
Reklama

  • Warzone přinese další ozvláštnění hratelnosti
  • Kromě Ramba se dočkáme i nových budov
  • Do Black Ops Cold War přijdou nové mapy i limitované módy

Co se Warzone týče, zde se novinky dotknou zejména mapy. Do centra Verdansku se postaví Nakatomi Plaza, mimo město se podíváme i do úkrytu CIA nebo táborů. Warzone dostane i limitovaný mód a nový loot. Samozřejmostí jsou pak kosmetické balíčky související s Rambem a filmovou sérií Smrtonosná past. 

Novinky dorazí i do klasického multiplayeru Black Ops Cold War. Hráči dostanou dvojici nových map a tři režimy. Hráči si všimli i různých menších novinek v traileru jako jsou šachty nebo souboje na kabině výtahu – zdali se i tyto novinky skutečně dostanou přímo do hry, nebo šlo jen o efektní pozlátku v traileru se dozvíme už zítra při vydání expanze.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz