Hrej.cz Battlefield 6 Novinka

Další úniky ohledně nového Battlefieldu. Insider popisuje reveal trailer

radek-raudensky
Radek Raudenský
12. 4. 2021 11:37 2 Sdílej:

Battlefield 6 se pomalu ale jistě blíží a insideři se rozhodli fanoušky potěšit dalšími úniky a spekulacemi. Tentokrát si takový soubor připravil Tom Henderson, známý insider sérií Battlefield a Call of Duty, který už v minulosti přinesl několik později potvrzených informací. A co tvrdí o novém Battlefieldu?

Reklama
Reklama

  • Insider popisuje nadcházející Battlefield
  • Oznamovací trailer prý ukáže velkou mapu pro 128 hráčů
  • Nový díl údajně přinese přírodní katastrofy či Ospreye
  • Název má být pouze Battlefield, bez čísla nebo přídomku

Z jeho dřívějších vyjádření vyplývá, že by se letošní díl měl jmenovat pouze „Battlefield“. Odehrávat se má v budoucnosti vzdálené zhruba 10 let, máme tak očekávat bojové roboty a vyspělejší verze dnešní techniky. První trailer má odhalit zatím neznámý ostrov, na kterém se bude odehrávat přírodní katastrofa – časově limitovaná in-game událost, která se má na mapě nahodile objevovat. Obecně mají být tyto události na mapách novinky obvyklé - kartami zamíchá velká bouře, tornádo nebo třeba vypuštění rakety. Autoři tak navazují na povedený systém levolution z čtvrtého dílu.

V traileru se údajně podíváme na V-22 Osprey,  americký konvertoplán, který budou hráči pilotovat. Odhalená mapa má navíc přinést dříve zmíněnou novinku, a to kapacitu až 128 hráčů na jednom serveru. Později Henderson na svém Twitteru vypíchl, že jeho informace nejsou výmysly ani lži – upozorňuje na to, že si svou reputaci buduje už 8 let skrze úniky okolo série Call of Duty.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz