Battlefield 2042 vykresluje na bojišti unikátní talent čtveřice specialistů
Battlefield 2042 Novinka Battlefield 2042 vykresluje na bojišti unikátní talent čtveřice specialistů

Battlefield 2042 vykresluje na bojišti unikátní talent čtveřice specialistů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

5. 9. 2021 09:55 2

S vydáním na obzoru a otevřenou betou téměř za dveřmi se vývojáři z DICE uvolují k další ukázce specialistů z Battlefieldu 2042. Čtveřice postav, které v doprovodu zbylé šestice rozvinou koncept tradičních tříd, předvádí v nejnovějším traileru své unikátní dovednosti.

Reklama
Reklama

  • DICE prezentují speciální dovednosti čtyř specialistů Battlefieldu 2042
  • Představuje se zástupce Kanady, Německa, Ruska i jižní Afriky

Postavami, s nimiž se nově setkáváme, je Webster Mackay, jehož specialitou je vystřelování přitahovacího háku k překonání překážek. Maria Falck, jejímž rysem je uzdravování spojenců vystřelování kapslí adrenalinu. Pyotr "Boris" Guskovsky se schopností uvést v provoz automatizované stacionární věže pro bránění pozic. A nakonec Wikus "Casper" Van Daele, mající po ruce dálkově řízeného drona pro špehování a označování nepřátel.

Každá z deseti specializací, které ve hře při vydání najdeme, přijde na bojiště s vlastní třídou, charakteristickou schopností a doplňující dovedností, podporující přiřazenou třídu. Jedním z dalších specialistů, o kterých nad rámec níže viděné čtveřice víme, je i veterán kampaně čtvrtého dílu Irish, jenž se před několika málo týdny dočkal představení v krátkém filmu Exodus.

Battlefield 2042 vychází 22. října na PC, Xbox One, Xbox Series a PlayStation 4|5. Otevřená beta by se měla uskutečnit v horizontu dvou až tří týdnů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz