Battlefield 2042 představuje šílený mišmaš Portal. V novém režimu se střetne obsah z více dílů série za divokých podmínek
Battlefield 2042 Novinka Battlefield 2042 představuje šílený mišmaš Portal. V novém režimu se střetne obsah z více dílů série za divokých podmínek

Battlefield 2042 představuje šílený mišmaš Portal. V novém režimu se střetne obsah z více dílů série za divokých podmínek

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

22. 7. 2021 20:31

Spekulace se nakonec potvrdily. Během večerní akce EA Play Live studia DICE a Ripple Effect představily nový, bláznivý herní režim nabízený v připravovaném Battlefield 2042. Portal nabídne šílený mix obsahu z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 a Battlefield 3 (samozřejmě včetně novinek z 2042). V editoru mohou hráči vytvářet své vlastní režimy, nastavovat podivná pravidla a tak dále.

Reklama
Reklama

  • Battlefield 2042 skutečně přináší crossover režim Portal
  • V něm se na bojišti ukáže obsah z tří starších dílů série
  • Výsledek vypadá opravdu šíleně

Portal se skládá ze tří částí. Ta první bude řízená autory a bude sloužit jako ukázka toho, co všechno je v Portal možné. Záběry ukazují třeba divoký režim, ve kterém čtyři moderní vojáci v helikoptéře bojují proti třicítce druhoválečných pěšáků. Druhou část bude zásobovat komunita a tým v DICE bude nejzajímavější výtvory postupně točit v nabídce. Nakonec samozřejmě bude k dispozici samotný editor, ve kterém lze vytvořit téměř cokoliv, i díky velmi intuitivní formě vytváření pravidel pomocí vrstev a podmínek.

K dispozici bude šest klasických map. Battle of the Bulge a El Alamein z Battlefield 1942, Arica Harbor a Valparaiso z Bad Company 2 a Caspian Border a Noshahr Canals z trojky. Součástí vzpomínkového obsahu jsou samozřejmě zbraně, vozidla nebo vybavení. V boji se budou střetávat dynamity, dálkově ovládaná ženistická vozítka, plastické trhaviny, džípy i VTOLy.

Nastalý chaos vypadá opravdu náramně a kreativní hráči jistě možnosti Portalu maximálně vytěží. Do budoucna lze navíc čekat příchod obsahu z dalších dílů. Těšíte se?

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz