Battlefield 2042 nabídne cross-gen bundle už v rámci standardní edice
Battlefield 2042 Novinka Battlefield 2042 nabídne cross-gen bundle už v rámci standardní edice

Battlefield 2042 nabídne cross-gen bundle už v rámci standardní edice

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 10. 2021 09:00

Možná se také řadíte mezi hráče, kteří ještě neměli to štěstí s pořízením konzole nové generace, ale třeba takový Battlefield 2042 byste si na ní jednou chtěli minimálně vyzkoušet. Právě vás by tedy mohla potěšit změna ze strany EA vůči chystaným edicím s hrou.

Reklama
Reklama

  • Cross-gen bundle pro Battlefield 2042 bude k dispozici už v rámci standardní edice
  • Ta vyjde na 2 099 korun

EA oznámilo, že takzvaný mezigenerační bundle bude připraven i v rámci standardní edice hry. To v praxi znamená, že tím zákazník v jednom balíčku získá přístup k verzi pro současnou i minulou generaci konzolí. Nabídka se tak liší například od sportů (FIFA 22, NHL 22 a Madden NFL 22), kde je takzvaný dvojí nárok dostupný pouze u nejvyšších edic. Situace nicméně stále platí jen pro digitální distribuci.

Pokud se podíváte do nabídky tuzemských obchodů, žádné edice nenajdete, k mání jsou pouze separátní verze pro obě generace (a pro PC). Ale třeba PlayStation Store nyní krom zlaté a ultimátní edice nabízí i standardní s lehce matoucím označením “cross-gen bundle”, která vyjde na 2 099 korun. 

Sluší se dodat, že za standardní verzi pouze pro PlayStation 4 zaplatíte 1 849 korun.

Battlefield 2042 nabídne cross-gen bundle už v rámci standardní edice

Je otázkou, zda v takovém případě není lepší připlatit ještě pár stovek navíc a investovat do zlaté edice, která vyjde na 2 699 korun. Na to si už ale musí každý odpovědět sám.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz