Battlefield 2042 byl odložen o měsíc, může za to prý covid
Battlefield 2042 Novinka Battlefield 2042 byl odložen o měsíc, může za to prý covid

Battlefield 2042 byl odložen o měsíc, může za to prý covid

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

15. 9. 2021 22:39 1

Odklady vydání se letos dotýkají prakticky všech, a to i firem, u kterých na to rozhodně nejsme zvyklí. Právě to je případ Battlefieldu 2042. Titul, který měl původně vyjít 22. října nakonec společnosti DICE a EA musely odložit až na druhou polovinu listopadu. Za problémy prý stojí neočekávané komplikace související s pandemií koronaviru.

Reklama
Reklama

  • Battlefield 2042 byl odložen na 19. listopadu letošního roku
  • Prý se objevily další komplikace ve vývoji z domova
  • Zatím se neví, jak proběhne beta

“Vzhledem k rozsahu a záměrům hry jsme doufali, že naše týmy budou v měsících před vydáním hry opět sedět v kancelářích a pracovat společně. S tím, že nám setrvávající okolnosti nedovolují nic podobného bezpečně provést, a se spoustou tvrdé práce, kterou naši zaměstnanci musejí dělat z domova si myslíme, že je důležité nechat si čas navíc abychom dokázali přinést hráčům takový Battlefield 2042, jaký si představujeme,” sdělili fanouškům autoři na Twitteru.

Hra dle nynějšího plánu vyjde 19. listopadu. Zatím není jasné, jakým způsobem bude probíhat plánovaná betaverze. Autoři slibují doručit podrobnější informace koncem září.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz