Znepokojivé, nebo vtipné? Google je jako nestvůry z The Last of Us
i Zdroj: HBO / The Last of Us press kit
The Last of Us Novinka Znepokojivé, nebo vtipné? Google je jako nestvůry z The Last of Us

Znepokojivé, nebo vtipné? Google je jako nestvůry z The Last of Us

Jakub Fišer

Jakub Fišer

23. 1. 2023 10:45

Vyhledávač Google oslavuje dosavadní úspěch seriálu The Last of Us z produkce společnosti HBO. Po zadání klíčového slova se vyhledávač převlékne do houbové infekce.

Reklama

  • Google vymyslel vtípek pro fanoušky hry a seriálu The Last of Us
  • Najdete ho přímo ve vyhledávání po zadání „the last of us“

Televizní stanice HBO odvysílala aktuálně dvě epizody nového seriálu podle světoznámé videohry The Last of Us. Režie se zhostilo několik velkých jmen, mezi nimi například Jeremy Webb, nadějný  íránský režisér Ali Abbasi nebo sám šéf studia Naughty Dog Neil Druckmann. Hlavní role Joela a Ellie ztvárnili Pedro Pascal a Bella Ramsey.

Seriál, stejně jako videohra, pojednává o houbové infekci cordyceps, česky housenice čínská, která v reálném světě napadá pouze hmyz a bezobratlé, v příběhu The Last of Us však infikovala i lidskou rasu a způsobila zombie apokalypsu.

Znepokojivé, nebo vtipné? Google je jako nestvůry z The Last of Us
i Zdroj: Google, snímek obrazovky pořízen Jakubem Fišerem

Vyhledávač Google se rozhodl nasednout na vlnu popularity a připravil částečně humorný, avšak částečně děsivý a znepokojivý vtípek. Po zadání klíčového slova „the last of us“ do vyhledávání se objeví v dolní části červená houba. Po kliknutí na ní se začne přes displej rozrůstat houbová infekce.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz