Za týden dorazí Marvel’s Midnight Suns. Autoři chystají speciální stream
i Zdroj: Firaxis / 2K Games
Marvel’s Midnight Suns Novinka Za týden dorazí Marvel’s Midnight Suns. Autoři chystají speciální stream

Za týden dorazí Marvel’s Midnight Suns. Autoři chystají speciální stream

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 11. 2022 10:18

Superhrdinové z Marvel’s Midnight Suns mají posledních pár dní na přípravu, příští týden je čeká pořádná šichta. Autoři při této příležitosti chystají speciální vysílání.

Reklama

  • Marvel’s Midnight Suns dorazí 2. prosince 
  • Autoři chtějí vydání oslavit v rámci streamu

Studio v příspěvku na Twitteru oznámilo, že stream proběhne příští úterý v 19:00 hodin našeho času. Cílem je oslavit vydání hry, pokud se tedy chcete pořádně naladit na superhrdinské radovánky, stačí navštívit oficiální kanál na YouTube nebo na Twitchi.

K samotnému vydání hry dojde 2. prosince. Autoři v minulých měsících představili poměrně slušnou armádu, do boje se chystá například Ghost Rider, Sabertooth, Venom, Deadpool, Blade a mnoho dalších. Sluší se připomenout, že kampaň zabere zhruba 50 hodin, pokud ale budete chtít vyzobat veškerý obsah, pak se dostanete až k 80 hodinám.

Marvel’s Midnight Suns míří na PC a konzole Xbox Series, PlayStation 5. Verze pro konzole minulé generace přijde na řadu o něco později.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz