Za dva dny se spustí časová smyčka v Twelve Minutes. Thriller připomíná launch trailer
Twelve Minutes Novinka Za dva dny se spustí časová smyčka v Twelve Minutes. Thriller připomíná launch trailer

Za dva dny se spustí časová smyčka v Twelve Minutes. Thriller připomíná launch trailer

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 8. 2021 10:06

Už ve čtvrtek se zamotáme do další časové smyčky v podobě Twelve Minutes. Annapurna Interactive při této příležitosti přináší obligátní launch trailer, který připomíná, do jaké šlamastyky se dostali rezidenti malého bytu.

Reklama
Reklama

  • Ve čtvrtek vyjde Twelve Minutes
  • Dění ve hře připomíná čerstvý launch trailer
  • Hra se spoléhá na hvězdný dabing

Hra by se dala označit jako interaktivní thriller. Mladý pár se těší na poklidnou večeři, tu však naruší podezřelý policista, který ženu obviní z vraždy jejího otce. Sám se však nebojí překročit hranice zákona, smyčka dokonce může skončit smrtí jedné z postav. Pak dojde k restartu. Hráč má za úkol využít vzpomínek na předchozí údálosti a zkusit smyčku přerušit. 

Za hrou stojí jeden jediný člověk - Luis Antonio. Původně měl mnohem ambicióznější plány, postavy chtěl nechat pobíhat v ulicích města, nakonec si ale uvědomil, že bude lepší, když zůstanou v bytě. Značná část rozpočtu pravděpodobně padla na dabing, ve hře jsou totiž slyšet známí herci - James McAvoy, Daisy Ridley a Willem Dafoe.

Twelve Minutes vyjde 19. srpna na konzolích Xbox Series, Xbox One a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz