Xenoblade Chronicles 3 zřejmě celé uniklo na internet a běží na Steam Decku
i Zdroj: Mutahar / Twitter
Xenoblade Chronicles 3 Novinka Xenoblade Chronicles 3 zřejmě celé uniklo na internet a běží na Steam Decku

Xenoblade Chronicles 3 zřejmě celé uniklo na internet a běží na Steam Decku

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

25. 7. 2022 14:47 4

Aktuální pecka studia Monolith Soft Xenoblade Chronicles 3 vychází na konci tohoto týdne, zažívá ale dost kodrcavý finiš vývoje. Na internet totiž dle všeho neunikly jen detaily ze hry, ale kompletní kopie. Po sociálních sítích se tak šíří spoilery a někteří hráči se chlubí tím, že ROM se hrou rozběhli na Steam Decku.

Reklama

  • Xenoblade Chronicles 3 se zřejmě dostalo do oběhu a uniklo na internet
  • ROM hráči spouští na Steam Decku
  • Dejte si pozor na spoilery

První náznaky úniků se objevily už před pár dny, zřejmě kvůli tomu, že se krabičky se hrou dostaly do oběhu dříve než měly. To ale zvýšilo hrozbu, že se data dostanou na internet, a tak se zřejmě skutečně stalo. Kopie se hrou se také údajně objevily na bazarovém portálu eBay, kde se prodávaly za stovku dolarů (v přepočtu zhruba 2400 korun).

Kutilové navíc mají novou zbraň, jak si pohodlně zahrát pirátské otisky ROMek, dobře jim k tomu poslouží Steam Deck. Na sociálních sítích se hraním pochlubil například YouTuber SomeOrdinaryGamers.

Xenoblade Chronicles 3 vedle poctivé RPG hratelnosti a na poměry Switche i velmi pohledné grafiky lákají právě na hutný příběh. Pokud se tedy na hraní těšíte a nechcete si zkazit zážitek, doporučujeme věnovat zvýšenou opatrnost tomu, co na sociálních sítích v souvislosti se hrou čtete a sledujete.

Xenoblade Chronicles 3 vychází 29. července exkluzivně na Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz