Wreckfest brzy přijede na konzoli Nintendo Switch. Přiveze multiplayer pro 16 hráčů i dodatečný obsah
i Zdroj: THQ Nordic
Wreckfest Novinka Wreckfest brzy přijede na konzoli Nintendo Switch. Přiveze multiplayer pro 16 hráčů i dodatečný obsah

Wreckfest brzy přijede na konzoli Nintendo Switch. Přiveze multiplayer pro 16 hráčů i dodatečný obsah

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 3. 2022 10:00

Wreckfest sice vyšel už v roce 2018, majitelé konzole Nintnedo Switch však stále čekají na první projížďku. A brzy se zřejmě opravdu dočkají.

Reklama

  • THQ Nordic potvrdil, že Wreckfest letos dorazí na Switch
  • Hra zde vyjde 21. června
  • Jezdit se bude ve 30 FPS

O portu pro hybridní konzoli se mluvilo už během loňského roku, k potvrzení konkrétního termínu ale došlo až nyní. Vydavatel THQ Nordic oznámil, že verze pro Switch dorazí 21. června s cenou odpovídající 40 dolarům.

Hra přiveze multiplayer pro 16 závodníků a obsah pro dvě sezóny. Ta první zahrnuje 20 vozidel a bonusových dekorací, druhá nabídku doplní o dalších 12 korábů. Hráči se však budou muset smířit s jistým omezovačem rychlosti, na Switchi se totiž bude jezdit maximálně ve 30 snímcích za vteřinu.

Wreckfest je nyní k dispozici na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Autoři během minulého roku odbavili update pro konzole nové generace, který odemkl 4K rozlišení, 60 FPS a další vylepšení grafiky, například hezčí textury, částicové efekty, stíny, nasvícení a tak dále.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz