World of Tanks spojuje síly s Warhammer 40000. Nový battle pass přinese tematický obsah
i Zdroj: Tisková zpráva
World of Tanks Novinka World of Tanks spojuje síly s Warhammer 40000. Nový battle pass přinese tematický obsah

World of Tanks spojuje síly s Warhammer 40000. Nový battle pass přinese tematický obsah

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 5. 2022 15:15

Populární multiplayerová akce World of Tanks přináší crossover zajímavé značky, se kterou už v minulosti spolupracovala. Virtuální tankisté totiž dostanou možnost na bojištích reprezentovat barvy své oblíbené frakce z univerza Warhammer 40000.

Reklama

  • Do World of Tanks míří obsah z Warhammer 40000
  • Bude spojený s novou osmou sezónou battle passu

Konkrétně se tak stane s battle passem k osmé sezóně. Sezóna bude rozdělena na tři kapitoly po padesáti etapách s volnou možností dokončení. Každá kapitola přinese speciální designy tanků inspirované Ultramarines, orky i Death Guard. Za každou kapitolu pak budou úspěšní bojovníci odměněni speciálním velitelem dané frakce.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se světem 40k a přenést ho do World of Tanks, a jsme si jisti, že naši hráči budou také nadšeni. Stejně jako ve Warhammeru 40 000 jsou i zde bitvy o strategii, o pochopení své role v aréně a o tom, jak můžete spolupracovat, abyste si zajistili vítězství,“ vzkázal hráčům Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks. 

Kdy bude nová sezóna spuštěna zatím není známo. Ta sedmá ale končí za tři dny.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz