Wolverine tasí rozžhavené drápy. Ukázka z Midnight Suns představuje zuřícího rosomáka
i Zdroj: Firaxis / 2K Games
Marvel’s Midnight Suns Novinka Wolverine tasí rozžhavené drápy. Ukázka z Midnight Suns představuje zuřícího rosomáka

Wolverine tasí rozžhavené drápy. Ukázka z Midnight Suns představuje zuřícího rosomáka

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 8. 2022 11:00

Společnost Take-Two sice oznámila, že tahová strategie Marvel’s Midnight Suns letos nevyjde, vývojáři nás však i nadále zásobují novými trailery k jednotlivým superhrdinům. Jako poslední se představil Wolverine.

Reklama

  • Další ukázka z Midnight Suns se zaměřuje na Wolverina
  • Autoři také připravili video o historii této postavy

Krátká ukázka přináší pohled na rozzuřeného rosomáka, který se s nepřáteli zbytečně nepáře, tedy alespoň obrazně řečeno. Wolverine totiž i v Midnight Suns spoléhá na ostré adamantiové drápy, s jejichž pomocí zvládne rozpárat prakticky cokoliv. Trailer navíc napovídá, že drápy v případě potřeby umí rozpálit do běla.

Studio Firaxis uvolnilo také video s pohledem do historie Wolverina. Původně se jednalo o agenta ve službách vlády, patřil mezi vůbec první antihrdiny. Když se poprvé objevil v komiksech, měl za úkol rozporcovat běsnícího Hulka. Postupem času ale vyšlo najevo, že má srdce ze zlata. Jako jeden z X-Menů si rychle vydobyl jistou popularitu, čímž se v podstatě zachránil. Autoři komiksů totiž původně počítali s tím, že rosomáka jednoho dne odpraví.

Jak už bylo řečeno, Marvel’s Midnight Suns dorazí se zpožděním, Take-Two naznačilo, že by měli stihnout aktuální finanční rok, který končí v březnu 2023.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama