Warzone přivítá Pacifik s novým herním režimem
i Zdroj: Hrej.cz
Call of Duty: Warzone Novinka Warzone přivítá Pacifik s novým herním režimem

Warzone přivítá Pacifik s novým herním režimem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 12. 2021 21:12

Příchod nové mapy a úplně nové sezóny do Call of Duty: Warzone je svátkem pro řadu příznivců FPS a battle royale. Tentokrát ale Activision tuto část hry lehce ozvláštní. S příchod Pacifiku se totiž změní nabídka režimů ve hře, které budou odlišené i obsahem.

Reklama
Reklama

  • Hráči Warzone dostanou s Pacific aktualizací i nový režim
  • Ten bude obsahovat pouze zbraně a operátory z aktuálního pokračování Vanguard, vedle toho dodá letadla a další novinky

Samozřejmostí je základní mixovaný režim battle royale. Ten se bude odehrávat na nové mapě s použitím starých i nových zbraní a operátorů. Stěžejní novinky a informace o výsadcích na mapě Caldera i o nové sezóně jako takové shrnul Martin Synek v ranním článku – do hry ale dorazí i režim Vanguard Royale, který se od “klasiky” zásadně liší.

Vanguard Royale totiž přinese pouze zbraně z nejaktuálnějšího Call of Duty: Vanguard. Activision tím nejen omezí metu, ale zároveň dodá větší balanc. Zbraně ve Vanguard totiž mohou mít až 10 doplňků a úprav. Důležitým dodatkem je však fakt, že Vanguard Royale bude obsahovat i novinky v podobě letadel a vozidla s protileteckou artilérií či pěchotního transportu. 

Zároveň se upravily časy a rádiusy pro zmenšení zóny a na mapě se objeví různé in-game eventy. Majitelé CoD: Vanguard dostanou do Caldery přednostní přístup, ostatní si mezitím mohou užívat Rebirth Island

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz